Preskočiť na obsah

Darujte mladým rybárom a rybárkam zážitok…

… a mnoho nielen rybárskych zručností.


Hľadáte pre deti vhodný darček alebo zážitok? Alebo ich chcete dostať od tabletu, mobilu, počítačových hier? Majú blízko k prírode? Zažili už chytanie pstruhov a páčilo sa im to?

Ak ste si odpovedali na niektorú otázku kladne, zážitkový rybolov by mohol byť pre vaše deti príjemným spestrením, novým zážitkom, alebo dokonca záľubou na celý život.

Vaše deti chytia úlovok, ktorý by vám závidel aj skúsený dlhoročný rybár. Naučím ich rybu nielen úspešne zdolať, podobrať, ale sa k rybe chovať i s náležitou úctou. A nemusí to byť len o rybách. Pri vode je mnoho rôznych zvierat o ktorých sa môžu dozvedieť i rôzne zaujímavosti a špecifiká.

Náš spoločný zážitkový deň nemusí byť iba jednorazovou atrakciou, ale môže deťom otvoriť nový svet v ktorom nájdu rybárčenie ako jeden z možných koníčkov a záľub. A ja im v tom pomôžem i tým, že im vysvetlím všetko, čo by správny rybár mal vedieť – techniky lovu, správnu montáž, “čítať vodu”, všímať si malé náznaky aktivity, oboznámiť ich so zaujímavými revírmi, či Vám pomôcť pri výbere ich prvej rybárskej výbavy.

Neváhajte a objednajte si nevšedný zážitok ešte dnes.

Kontakt: 0948 944 427, alebo mail info@zazitkovy-rybolov.sk.