Preskočiť na obsah

Zážitkový rybolov pre firemných klientov

Zážitkový rybolov poskytujeme nielen pre jednotlivcov, alebo malé skupinky ale i pre firmy v rámci ich teambuildingových aktivít.

Možnosti sú nasledovné:

  1. Klasický zážitkový rybolov na vybranom súkromnom rybníku, či jazere. Vieme reálne obslúžiť skupinu do 10-tich aktívnych rybárov.
  2. Ak ste hotel, penzión, alebo súkromný rybník a máte vlastný rybník, jazero – tak takýto zážitkový rybolov vieme usporiadať aj u Vás. V takýchto prípadoch si vyhradzujeme podmienku prísť na lov o niekoľko hodín skôr, aby sme mohli pre účastníkov zážitkového rybolovu nájsť vhodné miesta, pripraviť lovné miesta. Našim cieľom je, aby boli všetci maximálne úspešní.
  3. V prípade, že ste hotel alebo penzión a máte iba pstruhové jazierko – nie sú potrebné žiadne špeciálne prípravy vopred.
  4. V prípade, že sa chcete zabaviť a naučiť čo najviac nového – radi vám predvedieme zavážaciu lodičku so sonarom, ktorú môžete ovládať. Taktiež ukážeme umenie čítať z nahadzovacieho sonaru rôzne typy dát a ako sa dá s nimi pracovať.
  5. Podľa dohody Vám pripravíme i občerstvenie počas doby lovu.

Cena pri skupinových podujatiach je vždy dohodou a vyráta sa podľa počtu účastníkov, vzdialenosti dopravy, doby lovu, potreby kŕmenia a iných nákladov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *